Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
Salon Mediatora
Jesteś tutaj: Start Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Dodano: 2008-03-01 16:43:55             Zmodyfikowano: 2008-03-01 22:10:40
Rejestr zmian

Witryna Sądu jest administrowana w celu umożliwienia każdemu uzyskania niezbędnych informacji o działaniu Sądu Okręgowego w Opolu. Dokładamy wszelkiej staranności, by informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. Jednocześnie administrator strony informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za dane zawarte na stronie. Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom. Za autentyczne uznawane są jedynie teksty opublikowane we właściwych dziennikach urzędowych (polskich lub wspólnot europejskich w przypadku prawa WE).

Dane zawarte na stronach niniejszego miejsca sieciowego oraz stronach z nim "zlinkowanych" służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. Sąd Okręgowy w Opolu nie bierze odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu internetowego. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, możliwości i zysków, powstałe w związku z korzystaniem z tej witryny internetowej.

Sąd Okręgowy w Opolu informuje, że zawartość niniejszego serwisu internetowego jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Sądu Okręgowego w Opolu.

2011 Copyright by Sąd Okręgowy w Opolu.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.